MediaCat

markafoni, Facebook’ta ‘Örnek Vakalar”da yer aldı

Facebook sayfasına 3 haftada 100.000 takipçi kazandırmayı başaran ve sonrasındaki 2 ayda takipçi sayısı 250.000’i geçen markafoni’nin başarı hikayesi, Facebook tarafından örnek vakalar arasında gösterildi.

markafoni, Facebook’ta ‘Örnek Vakalar”da yer aldı

Facebook sayfasına 3 haftada 100.000 takipçi kazandırmayı başaran ve sonrasındaki 2 ayda takipçi sayısı 250.000’i geçen markafoni’nin başarı hikayesi, Facebook tarafından örnek vakalar arasında gösterildi. markafoni böylece, Facebook’un dünyadaki örnek vakaları yayınladığı sayfasında yer aldı.

markafoni’nin bu başarısının arkasında, Promoqube ile birlikte oluşturduğu Facebook reklam stratejisi yatıyor.

markafoni: “Facebook yatırımımızdan memnunuz”

markafoni Pazarlama Direktörü Hakkı Arıkan Facebook’tan çok iyi ve hızlı geri dönüş aldıklarını ve bu alana yaptıkları yatırımdan memnun olduklarını ifade etti.

Promoqube’den Hasan Başusta sonuçlardan son derece memnun olduklarını belirtirken, “Hızlı başladık ama önümüzde gideceğimiz daha çok yol var. En büyük önceliklerimizden bir tanesi markalarımızın en hızlı sonuç alabilecekleri, en yeni Facebook teknolojilerini ilk olarak markalarımıza uygulamak” şeklinde konuştu.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.