MediaCat

Markafoni’nin yeni durağı: Polonya

Türkiye’nin en büyük 3. e-ticaret kuruluşu markafoni, faaliyet gösterdiği ülkelere bir yenisini daha ekledi.

Markafoni’nin yeni durağı: Polonya

Türkiye’nin en büyük 3. e-ticaret kuruluşu markafoni, faaliyet gösterdiği ülkelere bir yenisini daha ekledi. E-ticaret sektöründe global bir marka olmayı hedefleyen markafoni, Avustralya, Ukrayna, Yunanistan’ın yanı sıra artık Polonya’da da faaliyet gösteriyor. Hisselerinin %70’e yakını, 129 ülkede faaliyet gösteren, 23 milyar dolarlık multimedya devi Naspers’a bağlı MIH–Allegro tarafından satın alınmasıyla markafoni’nin global bir marka olma süreci hızlanmış oldu. Polonya e-ticaret pazarında güçlü bir yere sahip MIH-Allegro, ilk yatırımını markafoni Polonya’yı kurarak gerçekleştirdi.

markafoni Polonya’nın hedefi sektör lideri olmak

Yeniden markalaşma kampanyası yürüten markafoni Polonya, 19-49 yaş arasındaki kadınlardan oluşan hedef kitlesine web sitelerinin yanı sıra televizyondaki kadın ve moda programları, sinemalar ve billboardlar aracılığıyla ulaşmayı planlıyor. Ayrıca markafoni Polonya, markafoni Türkiye gibi yerel ünlülerle ve ünlü moda tasarımcılarıyla işbirlikleri yapmaya ve renkli kampanyalara imza atmaya da hazırlanıyor.

markafoni Polonya, şu an Polonya’daki en çok tercih edilen 3 özel alışveriş kulübü arasında gösteriliyor ve Polonya’nın lider özel alışveriş kulübü olmayı hedefliyor. Bunun yanı sıra Mart 2012’ye kadar üye sayısını iki katına çıkarmak da markafoni’nin hedefleri arasında.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.