Marka adını tuşla

Turkcell’in kurumsal firmalar için geliştirdiği PratikAra servisi sayesinde tüketiciler, bir şirketin çağrı merkezine...

08.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell’in kurumsal firmalar için geliştirdiği PratikAra servisi sayesinde tüketiciler, bir şirketin çağrı merkezine numara tuşlamak yerine firma ya da marka adı tuşlayarak ulaşabilecek.  Müşterilerinin kendilerine çok daha kolay ulaşmasını isteyen firmalar 31 Temmuz’a kadar PratikAra’dan ücretsiz yararlanabiliyor. Bu tarihten sonra ise konuşmaların dakikası 40 Kr’dan ücretlendirecek. Turkcell müşterileri PratikAra kullanan firmaların çağrı merkezlerine ulaşmak için önce ” * ” ardından firma ya da marka adını tuşlamaları gerekiyor. Müşterilerine PratikAra kolaylığı sunan firmalar: Akbank (*AKBANK, *FISH), AvivaSA(*AVIVASA), CITI Bank (*CITI), DenizBank(*DNZ,), Ergo (*ERGO), Garanti (*GARANTI, *EVIM), HSBC(*HSBC), Türkiye İş Bankası (*ISBANK).

ntvmsnbc.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.