Mariachi kurumsal web sitesi yenilendi

Tekila aromasının bira ile birlikteliğini yaşam sevinci, tutku, özgürlük ve eğlence olarak...

24.07.2008 - 14:16 | MediaCat

Tekila aromasının bira ile birlikteliğini yaşam sevinci, tutku, özgürlük ve eğlence olarak yansıtan Mariachi’nin kurumsal websitesi yenilendi.

Shot The Night ve Shot The Party konseptleriyle günün her saatine yansıyan, rahat ve samimi eğlenceleri sahiplenen Mariachi ve Mariachi Black için, bu özgün, lezzetli ve çarpıcı tada uyan yeni websitesi Pure New Media tarafından tasarlandı.

Latin dünyasının baştan çıkaran, aynı zamanda da enerji veren havasını kullanıcıyla buluşturan site, ürün özelliklerinin yanı sıra Mariachi keyfini de anlatıyor. Websitesi; Tat, Gör, Duy ve Hisset gibi başlıklarla Mariachi ve Mariachi Black’in kendine has tadı ve duyulara hitap eden ürün özellikleri öne çıkartılıyor. Latin dünyası deyince ilk akla gelen Latin güzellerini ve futbolcularını, Mariachi Flavoured Music isimli albümü ve Mariachi eşliğinde gerçekleşen, Latin eğlencesinin dorukta olduğu etkinlikleri içeriyor.

Web site tasarımı, altyapı ve güncelleme hizmetleri, online iletişim, interaktif reklam uygulamaları ile pazarlama stratejileri, içerik yönetim sistemi ve çözümlemeleri sunan Pure New Media; yeni projelerle dijital dünyada aktif rol almaya devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.