Manga, Nike’ın “We Run İstanbul” koşusuna katıldı

Nike’ın “We Run İstanbul” koşularının ikincisi 1 Ekim Cumartesi günü Parkorman’da yapıldı.

03.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Nike’ın “We Run İstanbul” koşularının ikincisi 1 Ekim Cumartesi günü Parkorman’da yapıldı. Sevilen rock grubu Manga’nın da katıldığı 3 km’lik koşuya ilgi yoğundu. Koşunun ardından düzenlenen partiye katılanlar Manga’nın şarkılarıyla eğlendi.

“Sonuna kadar koş nefesin yeterse!” sloganıyla, herkesi, ne kadar iyi koştuğunu göstermeye çağıran Nike, “En iyi ben koşarım.” diyen iddialı koşucuların yanı sıra, eğlenceli bir gün geçirmek isteyenleri de We Run İstanbul koşularına davet ediyor.

We Run Istanbul, 8 Ekim Cumartesi yapılacak 4 km’lik Fenerbahçe Sahil parkuruyla devam edecek. 8 Ekim’deki koşuya, Nike’ın davetlisi olarak Türkiye’ye gelecek olan, spor kariyeri boyunca 9 altın olimpiyat madalyası kazanan ve tüm zamanların en büyük atletlerinden biri olarak tarihe geçen efsane atlet Carl Lewis de katılacak. Koşularla ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru için http://www.facebook.com/nikerunningturkiye ziyaret edilebilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.