Maltepe Üniversitesi ve Excel İletişim’den stratejik işbirliği

Taraflar, nitelikli genç iletişimcilerin sektöre kazandırılması adına protokol imzaladı.

02.10.2019 - 13:58 | MediaCat

Maltepe Üniversitesi ve Excel İletişim'den stratejik işbirliği

Excel İletişim ve Algı Yönetimi, iletişim sektörünü büyütme ve nitelikli genç yetenekleri sektörü kazandırma vizyonu çerçevesinde Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’yle stratejik bir işbirliğine imza attı.

Taraflar arasında imzalanan iki yıllık protokol çerçevesinde Excel İletişim ve Algı Yönetimi nitelikli, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede eğitim almış ve iş hayatına hızlı uyum sağlayabilecek yeni mezunlar yetiştirilmesine katkıda bulunacak.

İşbirliğinin ilk adımı, halkla ilişkiler alanındaki eğitimi güçlendirmek adına öğrenci, akademisyen ve sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen Halkla İlişkiler Eğitiminde Sorunlar ve Çözüm Önerileri isimli konferansla atıldı. Excel İletişim ve Algı Yönetimi, Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümlerince gerçekleştirilen konferansa aktif katkı sağladı.

İşbirliği kapsamında, Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerine ajans bünyesinde staj ve istihdam olanağı da sağlanacak. Ajans çalışanları, üniversitenin düzenlediği kongre, seminer ve konferanslara katılarak, akademik dünyayla entegre olacak.

Maltepe Üniversitesi’yle yaptıkları işbirliğiyle ilgili değerlendirmede bulunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi CEO’su Burçak Taşkın Yurdakul, “Geçen yıl kaybettiğimiz kurucumuz Figen İsbir, sektörümüzü geliştirmeyi ve mesleki birikimini paylaşarak gençlere faydalı olmayı kendine misyon edinmişti. Biz de ondan kalan bu mirası yaşatmaya devam ediyoruz. Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’yle imzaladığımız protokol çerçevesinde gerçekleştirilen arama konferansında fakülte yönetimiyle görüşlerimizi paylaşarak tavsiyelerde bulunduk. Bu işbirliğinin genç iletişimcilere faydalı olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.