Make Fresh Media, The One Show’da finalist

Merkezi New York'da bulunan "The One Club" tarafından her yıl düzenlenen "The One Show"da finalistler açıklandı. Yarışmada "One Show Interactive" kapsamında Make Fresh Media iki kategoride finalist oldu.

16.04.2003 - 00:00 | MediaCat

Merkezi New York’da bulunan “The One Club” tarafından her yıl düzenlenen “The One Show”da finalistler açıklandı. Yarışmada “One Show Interactive” kapsamında Make Fresh Media iki kategoride finalist oldu.
Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen “if İstanbul bağımsız film festivali” için yaptığı ifistanbul.com web sitesi ile “reklama yönelik web sitesi” dalında ve ajansın kendi tanıtımı için hazırladığı interaktif yılbaşı kartı ile de “Banner ötesi reklam” dalında adaylığa layık görüldü.
Finalist olan tüm işler “The One Show Annuel” kitabında yayınlanacak ve Amerika ve Avrupa’yı gezecek olan “The Travelling One Show Festivali” kapsamında basın, radyo, televizyon ve internet dalında ödül kazanan işler açıklanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.