Magnum’un yeni reklam yüzü Rachel Bilson

Rachel Bilson, Magnum Classic’in yeni reklam filminde rol alıyor.

07.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Rachel Bilson, Magnum Classic’in yeni reklam filminde rol alıyor.

Tüketicileriyle buluştuğu günden beri haz ve ürün arasında bağlantı kurarak tanıtım yapan Magnum, bu yılki kampanyasında, The O.C dizisindeki Summer karakteriyle ünlenen Rachel Bilson rol alıyor. Gösterişli spor otomobiliyle yoğun trafikte hareketsiz kalan Bilson’un beden diline de yansıyan stresi, trafikteki bir Magnum kamyonunu görmesiyle yerini hazza ulaşma arzusuna bırakıyor. Otomobillerin üzerinden zarif adımlarla süzülen ve filmin sonunda Magnum kamyonuna ulaşan Bilson, haz peşinden koşarken neleri göze alabileceğini anlatıyor.
 

Lagerfeld’in çektiği kısa filmler Facebook’ta

Moda tasarımcısı Karl Lagerfeld, Magnum ile olan işbirliği kapsamında üç kısa film çekt. Kısa filmlerde Karl Lagerfeld’le çalışmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Bilson, Karl Lagerfeld’in yaratıcı vizyonunun kendisine her zaman ilham kaynağı olduğunu dile getirdi. Prömiyeri, 21 Nisan’da düzenlenen Tribeca Film Festivali’nde yapılan Magnum kısa filmleri, yalnızca dijital mecralarda yayınlanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.