MagiClick’e Horizon Interactive Awards’dan 7 ödül

MagiClick, bu yıl altıncısı düzenlenen

21.05.2007 - 13:14 | MediaCat

MagiClick, bu yıl altıncısı düzenlenen Horizon Interactive Awards’da yedi ödüle layık görüldü.

24 ülkeden 1.000’in üzerinde projenin katılımıyla ve 19 farklı kategoride gerçekleştirilen yarışmada MagiClick en çok ödül kazanan firmalar arasında yer alarak bir diğer başarıya daha imza attı. MagiClick’in interaktif medya alanında hayata geçirdiği nitelikli projeler ve Horizon Interactive Awards’da bu yıl elde edilen başarıyla birlikte MagiClick Digital Solutions Genel Müdürü Murat Kalaora önümüzdeki dönemin jüri üyeliğine davet edildi.

İnteraktif medya endüstrisinde uluslararası alanda isim yapmış profesyonellerden oluşan Horizon Interactive Awards jürisi, yarışmaya katılan çalışmaları online reklamdan video oyunlarına kadar uzanan 19 farklı kategoride değerlendirmeye tabi tutuyor. Yarışmada ödüle layık görülmek için öncelikli olarak yaratıcılık ve etkin iletişim anlayışını teknik mükemmellikle birleştiren bir proje hazırlanmış olması gerekiyor. Jüri üyeleri projeleri değerlendirirken yaratıcılık, orijinallik, grafik tasarım, görünüm, kullanıcı deneyimi, verilmek istenen mesajın etkin iletişimi, teknik seviye ve etkin çözüm anlayışı gibi kriterleri dikkate alıyor.

MagiClick’in bu yıl altıncısı düzenlenen Horizon Interactive Awards’da bu yıl kazandığı ödüller aşağıdaki şekilde sıralanıyor:

• “Tüketici Bilgilendirme” kategorisinde “Dream In Efes” Projesiyle Altın
• “Banner/ E-posta” kategorisinde Fortis Bank Lansman Bannerları ile Gümüş
• “Flash” kategorisinde Mustafa Nevzat 3D/Flash Üretim Tesisleri Uygulaması’yla Gümüş
• “Tüketici Bilgilendirme” kategorisinde HSBC Advantage Sitesi’yle Bronz
• “Tüketici Bilgilendirme” kategorisinde AsiDunyasi.Com projesiyle Bronz
• “Kurumsal Kimlik” kategorisinde Mustafa Nevzat Web Sitesi’yle Bronz
• “Kurumsal Kimlik” kategorisinde Roca Kale Web Sitesi’yle Bronz

Horizon Interactive Awards yarışmasında bir Türk firmasının ilk kez ödül kazandığını belirten MagiClick Digital Solutions Genel Müdürü Murat Kalaora şunları söyledi: ‘Horizon Interactive Awards, interaktif medya konusundaki prestijli yarışmalarından biri. Uluslararası alanda isim yapmış pek çok ajansın katıldığı ve jürisi tamamen yabancı sektör profesyonellerinden oluşan böylesi bir organizasyonda, 7 ödüle birden layık görülmüş olmamız, yaptığımız çalışmaların kalitesini ortaya koyuyor. Öte yandan, MagiClick olarak bugüne dek elde ettiğimiz başarılar ve bu yıl kazandığımız 7 ödülün bir yansıması olarak Horizon Interactive Awards’ın jüri üyeliğine davet edilmiş olmak da benim için de ayrı bir gurur kaynağı.’

Horizon Interactive Awards’ın kurucusu ve jüri başkanı Mike Sauce yarışmanın uluslararası niteliği ve MagiClick hakkında şunları söyledi: ‘Bu yıl altıncısını düzenlediğimiz Horizon Interactive Awards’da rekor düzeyde katılıma ulaştık. Bugüne kadar ağırlıklı olarak ABD ve Avrupa ülkelerinden ajansların başarılı olduğu yarışmamızda Türkiye’den MagiClick referans projelerinin kalitesi ve tutarlılığı ile jüri üyelerinin takdirini topladı. Şu anda 24 olan katılımcı ülke adedini önümüzdeki dönemde daha da artırmak ve uluslararası katılımları özellikle teşvik etmek istiyoruz. İnteraktif alanda 10 yılı aşkın bir tecrübesi bulunan ve çok sayıda uluslararası markanın interaktif projelerinde imzası bulunan Murat Kalaora’nın jürimize katılmasını sevinçle karşılıyor, kendisinin farklı ülke ve kültürlerden projelerin değerlendirme sürecinde önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum.’

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.