Madonna 2010’da da D&G’nın reklam yüzü

Geçtiğimiz sene Dolce & Gabbanna'nın yeni yüzü olan Madonna bu sene de firma ile olan kontratını yeniliyor...

29.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Geçtiğimiz sene Dolce & Gabbanna’nın yeni yüzü olan Madonna bu sene de firma ile olan kontratını yeniliyor. Madonna, markanın 2010 yılında sonbahar / kış döneminde yer alacak reklam kampanyalarında yer alacak.

Markanın kurucu ortağı olan Stefano Gabbanna, Twitter’da yaptığı açıklamada, Madonna ile kontratı yenilediklerini doğruladı.

Gabbanna şu an D&G’nın yeni reklam kampanyası için hazırlıklara başladığını, görüntülerin New York sokaklarında ünlü fotoğrafçı Steven Klein tarafından çekileceğini söyledi.

Bu kampanya, 50 yaşında olan Madonna’nın D&G için yaptığı ikinci kampanya. Bundan önceki kampanya ise markanın bahar /yaz 2010 koleksiyonu için yapılmıştı. Kampanyada Madonna bir ev hanımı rolünde yer almış, bulaşıkları yıkayan ve yemek masasında oturan bir pozisyonda görüntülenmişti.

Madonna ayrıca geçtiğimiz yıl ünlü fotoğrafçı Steven Meisel’ın Louis Vuitton’un bahar/yaz koleksiyonu için görüntülediği bir reklam kampanyasında yer almıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.