MacGyver İstanbul Cannes’da lanse edildi

MacGyver Film & Photography İstanbul, Amsterdam'da bulunan Havasu Holding şirketinin...

17.06.2008 - 10:40 | MediaCat

MacGyver Film & Photography İstanbul, Amsterdam’da bulunan Havasu Holding şirketinin Türkiye’de ilk atilimi. Yeni şirketin yabancı ortakları Rinie Jansen ve Eric Smit (Havasu Holding), İstanbul ofisinin yönetimi ise Türk ortak olan Aygül Sonkaya’ya ait.

Havasu Holding bünyesinde, film production branşında, Havasu Film Productions ve MacGyver Amsterdam şirketlerine sahip. MacGyver Amsterdam, exclusive çalıştıgı yönetmenlerin yani sira Production, Online, Editing, Compositing, Motion Graphics ve Sound Design hizmetleri sunuyor. Havasu Films’in faaliyet merkezi, film prodüksiyon ve yine exclusive olan yönetmenleri.

Cannes Lions 2008 festivali sırasında MacGyver İstanbul adı altında lanse edilen yeni firma, Film Production & Photography hizmetleri verecek. Başlıca Türk pazarında çalışacak olan MacGyver İstanbul, ayni zamanda Avrupa pazarına, Türkiye’yi, prodüksiyon konusunda çekici bir alternative olarak sunacak.

Avrupanın çesitli ülkerinin en başarılı yönetmenleriyle çalışacak olan MacGyver İstanbul, takımında uluslararası başarıya sahip fotoğrafçılar da bulunduruyor. MacGyver’in portfoliosunda bulunan markalardan bazıları Nike, Fanta, Honda, Nescafe ve Danone.

www.macgyver.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.