M3 Halkla İlişkiler ‘The Marketing Orchestra’ üyesi oldu

Uluslararası bir iletişim ağı olarak tasarlanan The Marketing Orchestra 19 ülkede hizmet veren...

30.06.2008 - 15:50 | MediaCat

Uluslararası bir iletişim ağı olarak tasarlanan The Marketing Orchestra 19 ülkede hizmet veren 13 PR ajansı tarafından kuruldu. Grubu oluşturan şirketler turizm, havacılık, ulaşım, lüks tüketim ve life style konusunda deneyimli ve bu sektörlerde bir orkestra uyumu ile çalışan ajanslardan seçildi.

Martinego- Global Marketing Communication ( Milano), Wilde&Partner ( Münih), Sergat Espana (Barselona), FD ( Londra, ), Hawkins International( New York) , Newell PR ( Hong Kong) gibi bir çok uluslar arası deneyime sahip şirketlerin ortak girişimi ile kurulan The Marketing Orchestra; Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere, ABD, Çin, Fransa, Hollanda, Avusturya, İsviçre, Luxemburg, İrlanda, Yunanistan, Belçika, Portekiz, Türkiye, Nijerya, İsrail ve Dubai olmak üzere 19 ülkede temsil ediliyor.
The Marketing Orchestra üyeleri arasında daha çok ülkenin temsil edilebilmesi için pazar araştırmaları halen sürdürülüyor. Bu çerçevede Türkiye’nin The Marketing Orchestra’daki temsilcisi olarak M3 Halkla İlişkiler seçildi. 15 yıllık deneyimi ile Türkiye’deki bir uluslararası şirkete hizmet veren M3 Halkla İlişkiler, bu deneyimi diğer üye şirketlerle paylaşmaya hazırlanıyor. The Marketing Orchestra adıyla oluşan bu uluslar arası iletişim ağında yer alan ajanslar kendi bağımsız ticari faaliyetlerini sürdürüyor. Bunun yanı sıra grup içerisindeki bilgi birikimi ile oluşan deneyimler tüm orkestra üyeleri tarafından paylaşılıyor.

The Marketing Orchestra’nın ilk yönetim kurulu başkanı olarak görev alan İtalyan Martinego-Global Marketing Communication ajansının başkanı Massimo Martinego bu iletişim orkestrasından beklediği uyumu şöyle dile getirdi:

“Günümüzdeki küreselleşme sürecinde iletişime ve özellikle entegre iletişime ihtiyaç büyük bir hızla artmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak üzere kurulan The Marketing Orchestra uluslararası şirketlere turizm, ulaşım, havacılık, lüks tüketim ve life style konularında hizmet verecektir. Bu hizmet müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda profesyonellik ve kusursuz hizmet anlayışı ile yürütülecektir.”
The Marketing Orchestra’da Türkiye’yi temsil eden M3 Halkla İlişkiler Şirketi’nin Başkanı Melek Manisalı, Türkiye’de edindikleri deneyimleri diğer üye ülke ajanslarıyla paylaşmanın önemli olduğunu vurguladı: “Biz 15 yıllık geçmişimizde sürekli uluslar arası şirketlere hizmet verdik. Ancak dünyada değişen iletişim ve pazarlama tekniklerinin sinerjisini ülkemize taşımaktan gurur duyuyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.