M3 Halkla İlişkiler’e yeni müşteri

M3 Halkla İlişkiler, 15 Temmuz 2012 itibarı ile, 4iXchange 2012 İstanbul Etkinliği’nin PR ajansı olarak çalışmaya başladı.

20.07.2012 - 00:00 | MediaCat

M3 Halkla İlişkiler, 15 Temmuz 2012 itibarı ile, gelişmekte olan teknoloji şirketleri ile global yatırımcıları bir araya getiren ve girişimciler ve yatırımcılar arasında bir köprü oluşturan 4iXchange 2012 İstanbul Etkinliği’nin PR ajansı olarak çalışmaya başladı.

Bu sene 13-14 Kasım 2012 tarihleri arasında Bootcamp Ventures tarafından beşincisi düzenlenecek olan İnovasyon Yatırımcı Xchange İstanbul Etkinliği, yeni nesil Türk girişimcilerine kendilerini 15’ten fazla ülkeden gelen yatırımcıya tanıtma olanağı sağlıyor. Bu sene de konferans geçtiğimiz sene olduğu gibi Bilgi Üniversitesi’nde, tüm dünyada kutlanmakta olan Global Girişimcilik Haftası kapsamında gerçekleşiyor.

Konuşmacılar arasında ‘Silikon Vadisi’nde merkezi bunulan Hip Digital’ın CEO’su Barış Karadoğan, Skype ve Facebook’a erken yatırımları ile dikkati çeken Klaus Hommels yer alıyor.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.