Lumberjack’in Türkiye distribütörü Yeşil

Lumberjack’in Türkiye’deki yeni distribütörü Yeşil Kundura oldu.

08.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Ayakkabı markası Lumberjack’in Türkiye’deki yeni distribütörü Yeşil Kundura oldu.

2011 ilkbahar-yaz sezonu ile birlikte Yeşil Kundura ile çalışmaya başlayan Lumberjack, önümüzdeki yıl içinde başta İstanbul olmak 2 mağaza açmayı ve mağazalaşma hareketini hızla devam ettirmeyi planlıyor.

Lumberjack markasının sahibi İtalyan 3A Antonini firmasının Uluslararası Pazarlama Müdürü Ramon Artigas konuyla ilgili olarak “Türkiye’de ilk kez bir markaya üretim haklarımızı verdik. Yeşil Kundura ile ciddi bir yükseliş elde edeceğimizi öngörüyoruz. Ayrıca yapmış olduğumuz özel anlaşma ile Yeşil Kundura daha önce Türkiye’ye hiç gelmemiş olan modellerimizi de Türk tüketicisi ile buluşturacak. Ayrıca fiyat konusunda da avantaj sağlayacak. Bundan sonra Lumberjack Türkiye’de eskiye oranla %20 daha ucuz olarak satışa sunulacak” şeklinde konuştu.

Yapılan anlaşma ile ilgili bilgi aktaran Yeşil Kundura “ Her zaman olduğu gibi dünyaca ünlü markaları Türkiye’ye getirmeye devam edeceklerini, dünyada uzun yıllardır fark yaratan ve artık bir klasik haline gelen Lumberjack markasının Yeşil Kundura’ya artı bir güç katacağını, tüketicilere Lumberjack markasının en yeni modellerini en uygun ve daha avantajlı fiyatlarla sunacaklarını” belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.