MediaCat

Lowe’un küresel büyümesini Naomi Troni yönetecek

Troni, Lowe and Partners ve Lowe Profero’nun küresel büyümesinde sorumlu olacak.

Lowe’un küresel büyümesini Naomi Troni yönetecek

Interpublic Group‘a (IPG) bağlı Lowe and Partners, 9 Nisan 2014 tarihinde, yeni oluşturulan küresel büyümeden sorumlu yönetici pozisyonuna Naomi Troni‘nin getirildiğini açıkladı. Troni, küresel pazarlamanın tamamı, iş geliştirme, ve Lowe markasının ve iletişiminin yönetiminden sorumlu olacak. Doğrudan küresel CEO Michael Wall ile küresel başkan Tony Wright’a bağlı çalışacak ve Lowe and Partners’ın liderler ekibinde yer alacak. Troni, yeni görevine 2014’ün ilerleyen günlerinde Londra’da başlayacak.

Troni, Lowe‘a 10 yılını geçirdiği ve Avrupa, Amerika ve Asya’da kilit roller üstlendiği Havas’tan geliyor. Son olarak Singapur’da Havas Worldwide Güney Doğu Asya CEO’su olarak görev aldı ve Singapur pazarının yanı sıra Endonezya, Malezya, Filipinler, Tayland ve Vietnam’daki operasyonların da sorumluluğunu üstlendi. Asya’daki görevi öncesinde ise, New York’ta Havas Worldwide ağının iş geliştirme ve pazarlamasından sorumlu Küresel Pazarlama Yöneticiliğini yaptı.

Lowe'un küresel büyümesini Naomi Troni yönetecek

2010 yılında 33 yaşında bu göreve getirildiğinde, küresel bir ajans ağında bu seviyeye ulaşan en genç yönetici oldu. Troni’nin bu görevi üstlendiği dönemde Havas Worldwide önemli yeni müşteri kazanımlarıyla büyük başarı ve büyüme gerçekleştirdi. Aynı zamanda Euro RSCG Worldwide network ve ajanslarının Havas Worldwide olarak yeniden yapılanmasına da liderlik etti. 2014’te Havas’ın klobal işbirliğinden sorumlu genel müdür olarak Londra’ya geri döndü.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.