LOWE İstanbul’un yeni CEO’su belli oldu

Lowe İstanbul'un CEO’luk görevini Nesteren Davutoğlu’ndan devralmak üzere Ela Gökkan Savcı'yı seçtiğini açıkladı.

15.05.2012 - 00:00 | MediaCat

LOWE and Partners global CEO’su Michael Wall, Lowe İstanbul’un CEO’luk görevini Nesteren Davutoğlu’ndan devralmak üzere Ela Gökkan Savcı’yı seçtiğini açıkladı.

30 yıl boyunca ajansı yöneten önceki CEO Nesteren Davutoğlu, yakın zamanda ajanstan ayrılma kararı almıştı.  LOWE İstanbul’un yeni CEO’su Ela Gökkan Savcı, bundan önce aralarında Özsüt, Turkmall, VDF (Volkswagen Doğuş Finans) ve Şenyıldız Sigorta’nın da bulunduğu müşterileriyle kendi ajansı Panna’yı kurmuştu.

Ela Gökkan Savcı, reklamcılık kariyerinde DDB ve Y&R’da üst düzey yönetici pozisyonlarında bulundu. LOWE İstanbul, Ela Gökkan Savcı’nın yönetime geçmesiyle birlikte, Panna Reklamcılık’ı da bünyesine katmış oluyor.

LOWE and Partners global CEO’su Michael Wall, Gökkan’ı görevlendirmesi üzerine şunları söyledi:
“Ela’yı seçmemizin pek çok nedeni var: Bunların en başında cesareti, enerjisi, uluslararası duruşu ve LOWE İstanbul’la ilgili yenilikçi fikirleri geliyor… Türkiye bizim için önemli bir ülke ve Ela’nın bizi ileriye götürecek doğru kişi olduğuna inanıyorum. LOWE  Istanbul, markalarına duyduğu bağlılıkla, müşterilerinin güvenilir iletişim ortağı olmayı istikrarla sürdürecek.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.