Lowe İstanbul’a yeni başkan yardımcısı

Şerife Kutlu Kırımlı Lowe Istanbul’da yeni ajans başkan yardımcısı olarak göreve başladı.

17.07.2012 - 00:00 | MediaCat

Şerife Kutlu Kırımlı Lowe Istanbul’da yeni ajans başkan yardımcısı olarak göreve başladı.

20 yılı aşkın süredir reklam sektöründe hem reklamveren hem de ajans tarafında çalışan Şerife Kırımlı kariyerine 1991 yılında Şekerbank Genel Müdürlüğü’nde Basın ve Halkla İlişkiler uzmanı olarak başladı. Ardından Türk Hava Yolları Tanıtma ve Halkla İlişkiler Başkanlığında  uzun yıllar başta protokol yönetimi olmak üzere çeşitli görevlerde bulundu.
Reklamcılık dünyasına McCann Erickson Türkiye’de başladı. Burada sekiz yıl Yeni İş Direktörü ve Müşteri İlişkileri Grup Direktörü olarak  çalıştı. 2008’de Medina Turgul DDB’ye tüm grubun iş gelistirmesinden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak katıldı.
Şerife Kutlu Kırımlı her iki dönem boyunca Unilever, Nestle, Ülker, Axess, Türk Hava Yolları, Mastercard, Durex, Koç Gıda (Sek, Maret, Tat, Pastavilla), Johnson&Johnson, İş Bankası, İş Yatırım, Efes, Hunca, Ak Emeklilik, Ak Sigorta, KFC & Pizza Hut gibi uluslararası ve ulusal bir çok önemli markaya hizmet verdi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.