Lost oyuncusu Chau Turkcell reklamında

Dünyaca takip edilen Lost dizisinin oyuncularından François Chau, Turkcell’in " lokasyon tabanlı sosyal paylaşım sitesi "Gezenzi"nin reklamlarında rol alacak

31.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Dünyaca takip edilen Lost dizisinin oyuncularından François Chau, Turkcell’in  " lokasyon tabanlı sosyal paylaşım sitesi "Gezenzi"nin reklamlarında rol alacak.

Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden Lost dizisinde Dharma’dan "Pierre Chang" karakterini canlandıran François Chau, dizinin çok tartışılan finalini beğendiğini söyledi.

Turkcell’in hayata geçirdiği Türkiye’nin "ilk" lokasyon tabanlı sosyal paylaşım sitesi "Gezenzi"nin reklamı için Türkiye’de bulunan Chau, soruları yanıtladı.

Chau, dizinin çekimleri sırasında bütün senaryoyu göremediklerini, sadece kendi bölümlerine ilişkin kısmı gördüklerini, karakterlerin de dizinin sonunu önceden bilmediğini belirtti.

Son bölümde canlandırdığı karaktere ne olduğundan emin olmadığını ancak dizinin finalini beğendiğini ifade eden Chau, şunları söyledi.

"İstediği bilgileri alamadığı için dizinin sonundan hoşlanmayan insanlar olduğunu biliyorum. Ancak, bir bölüme tüm ayrıntıların yerleştirilebileceğini düşünmüyorum. Bazı insanlara göre, duygusal açıdan gerçekten iyi bir sondu. Dizinin tutkunu bazı arkadaşlarım, istedikleri tüm bilgileri öğrenemedikleri için pek de hoşlanmadılar. Dizinin 2-3 alternatif sonu olduğuna dair dedikodular oldu. Bence dizinin düşünülen tek sonu vardı."

Dizi bittiği için biraz üzgün olduğunu, artık yeni işler araması gerektiğini belirten Chau, yılda 3-4 kez gitmesi gereken Hawai’de dizi çekmenin "harika" olduğunu söyledi.

"NEDEN SONRAKİ FACEBOOK OLMASIN?"

François Chau, reklam çekimlerini yaptığı Gezenzi’yi, "Facebook ve Twitter arasında, ama daha fazla şey yapılabilecek bir platform" olarak tanımladı.

Gezenzi’nin, yaygın şekilde kullanılan Twitter’ın, biraz daha fazla haber alınabilen ve bilgi bulunabilen bir sonraki adımı olabileceğini ifade eden Chau, "Facebook çok büyük bir platform. Gezenzi’ye de bir şans verirseniz bir sonraki Facebook olabilir. Neden olmasın?" dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.