Los Angeles’tan Tivibu’ya ödül

Tivibu, dünyanın en önemli kısa film kanalı Shorts International tarafından düzenlenen “Shorts Awards” gecesinde Türkiye’nin ödül almasında önemli rol oynadı

06.03.2012 - 00:00 | MediaCat

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, Türkiye’de kısa filmlerin gelişmesine katkıda bulunarak Los Angeles’ta düzenlenen Shorts Awards Töreni’nde Türkiye’nin ödüle layık görülmesinde önemli rol oynadı. İlk olarak 2011 yılında Shorts International tarafından organize edilen tören, bu yıl da Oscar Ödül Töreni’nden hemen önce Los Angeles’ta gerçekleşti. 

Shorts International tarafından, Oscar’a aday olan kısa filmlere dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Shorts Awards Töreni’nde Türkiye adına, ABD Başkonsolosu Aydın Topçu’ya “International Award” (Uluslararası Ödül) ödülü takdim edildi. Türkiye’nin ödüle layık görülmesinde Tivibu’nun bünyesinde yer alan kısa film kanalı Shorts TV’nin önemli rol oynadığı vurgulandı. Tivibu ile birlikte Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin katkısı da belirtildi.

Shorts Awards’ta ödüller; Bireysel Ödüller, Uluslararası Ödüller ve Teknoloji Ödülleri dallarında verildi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.