MediaCat

Londra Uluslararası Reklam Ödülleri’nde bir ilk

1985 senesinden günümüze kadar 205.000 yaratıcı çalışmanın katıldığı

Londra Uluslararası Reklam Ödülleri’nde bir ilk

1985 senesinden günümüze kadar 205.000 yaratıcı çalışmanın katıldığı dünyanın en prestijli reklam ödüllerinden olan Londra Uluslararası Reklam Ödülleri, geçmiş senelerden farklı olarak yepyeni bir uygulamayı 2007 senesinde yarışma formatı içine dahil ederek daha fazla çalışmanın ödül alabileceği bir yapıya kavuştu.

Geçmiş senelerde tek bir kategoride tek bir kazanan var iken bu sene ilk defa kazanan yaratıcı çalışmalar gümüş heykelcik ile ödüllendirilecek. Her sene ülkemizden birçok reklam ajansının katıldığı London International Advertising Awards için katılım formları www.liaawards.com internet sitesinde yayınlanmakta olup son başvuru tarihi 11 Haziran 2007’dir.

Türkiye’deki kurumsal temsilcisi Reklam Yaratıcıları Derneği olan London International Advertising Awards Türkiye ile ilgili daha fazla bilgi için 532 454 0889 no’lu telefondan Mustafa Alpak’la irtibat kurabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.