Logo Yazılım C2A’yı tam hizmet ajansı olarak seçti

Logo Yazılım; bütünleşik pazarlama iletişimi çözümleri ve B2B marketing alanındaki uzmanlıklarını değerlendirerek C2A’yı toplam iletişim çözümleri partneri olarak seçti.

06.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Logo Yazılım; bütünleşik pazarlama iletişimi çözümleri ve B2B marketing alanındaki uzmanlıklarını değerlendirerek C2A’yı toplam iletişim çözümleri partneri olarak seçti.

C2A, LOGO Yazılım’a B2B Marketing, Kreatif, Digital, Sosyal Medya, içerik yönetimi ve Basın ve Halkla İlişkiler alanlarında bütünleşik hizmet verecek.

Ajans seçimi sonrasında konuyu değerlendiren Logo Yazılım CEO’su Ali Güven görüşlerini şu şekilde aktardı:

“Logo Yazılım olarak Türkiye ve yakın coğrafyada 150.000 şirket ve yaklaşık 1.200.000 kullanıcı ile yerli yazılım sektörünün lideriyiz. Bu liderlik vizyoner, çalışkan ve dürüst bir kurum kültürünün getirisidir. Yaptığımız her işte, yola çıktığımız her iş ortağında bu değerleri sorgular ve koruruz. C2A ile olan işbirliğimiz her iki kurumun birbirini tanıdığı uzun bir değerlendirme sürecinden sonra gerçekleşti. Bu noktada kendilerine ve Logo markasına yapacakları olumlu katkılarına inancımız tam.”

C2A, son iki yılda Entegre Pazarlama İletişimi ajansı olarak reklam verenlere sunduğu hizmet skalasını genişletti.

C2A, bugün kreatif, sosyal medya, PR, içerik yönetimi, B2B Marketing, dijital ve mobil departmanları ile Google, Oracle, Yapı Kredi Bankası, Bilkom, Digiturk, Balparmak, PSC International, Anadolu Bilişim Hizmetleri (ABH), Anadolu Sağlık Merkezi Johns Hopkins, Garanti Uçuş Hattı, Dr. Beckman, X.O., Basistek gibi yerli ve yabancı markalara gerek bütünleşik, gerekse departman bazıda hizmet vermektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.