LOGO ve İstanbul Sanayi Odası’ndan KOBİ’lere büyük destek

‘Sürekli İnovasyon’ vizyonuyla, Türk Yazılım Sektörü'nün sürükleyici, yenilikçi lideri olan LOGO Yazılım, KOBİ’lere çözümler sunmaya devam ediyor. İstanbul Sanayi Odası, başta KOBİ’lere destek olmak üzere, sanayide bilgi teknolojilerinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla başlattığı çalışmada

28.08.2007 - 17:27 | MediaCat

‘Sürekli İnovasyon’ vizyonuyla, Türk Yazılım Sektörü’nün sürükleyici, yenilikçi lideri olan LOGO Yazılım, KOBİ’lere çözümler sunmaya devam ediyor. İstanbul Sanayi Odası, başta KOBİ’lere destek olmak üzere, sanayide bilgi teknolojilerinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla başlattığı çalışmada LOGO Yazılım’la işbirliği yapıyor.

LOGO Yazılım’ın GO ve Tiger2 çözümlerine, KOBİ’ler çok daha kolay ulaşabilecekler

LOGO’nun binlerce KOBİ müşterisi ve iş ortaklarından gelen istekleri ve şirketin ürün geliştirme stratejisi, yenilikçi fikirlerinin birleşimi ile ortaya çıkan GO ürünü, KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir ERP paketi olmanın yanı sıra, en kolay, en hızlı, en uyumlu ve en akıllı çözümleri bünyesinde barındırıyor. Tiger2 rekabetçi firmalar için ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor. Günümüzde verimlilik ve şirket içi süreçlerin etkin yönetimi büyük önem taşımaktadır. Tiger2, işletmelerin verimlilik için, sadece kendi süreçlerini değil, tedarikçi ve müşteri ile aralarındaki süreci de en iyi şekilde yönetmelerini sağlıyor. Tiger2, işletmelerin tüm iş gereksinimlerine yanıt veren, zengin özelliklere ve değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde satış, dağıtım, üretim, hizmet konusunda faaliyet gösteren firmalara çözüm sunmaktadır.

Tiger ürününün raporları ile de, işletmeler güçlü ve zayıf yönlerini belirleyip, fırsat ve tehditlere hazırlıklı olmak için verilerini farklı açılardan analiz edebiliyorlar. Bilgi teknolojilerinin iş süreçlerinde etkin kullanımı, firmaların verimliliğine ve rekabet gücüne ne kadar önemli katkı sağladığının bilinciyle hareket eden İstanbul Sanayi Odası’nın başlattığı bu çalışma ile İSO üyeleri, LOGO’nun, hem GO hem de Tiger ürününe, %15 indirimle ulaşabiliyor.

LOGO Yazılım Genel Müdürü Birol Cabadak, “ İstanbul Sanayi Odası ile işbirliğimiz sayesinde, KOBİ’ler için GO ve Tiger2 ürünlerimizi avantajlı paketlerle sunuyoruz. GO ve Tiger2 ürünlerine çok büyük talep gerçekleşmişti, ISO ile işbirliğimiz sayesinde KOBİ’ler bu ürünlerimize çok daha kolay bir şekilde ulaşabilecekler” dedi.

Daha fazla bilgi için:
GCI İstanbul PR Medya Direktörü Ebru Çalım
0212 290 28 20
ebru.calim@grey.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.