MediaCat

Local Medıa Group’da yeni atama

Mustafa Köseoğlu Local Medıa Group’da iş geliştirmeden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çalışmaya başladı.

Local Medıa Group’da yeni atama

Mustafa Köseoğlu Local Medıa Group’da iş geliştirmeden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çalışmaya başladı.
 
Marmara Üniversitesi iletişim fakültesi mezunu olan Mustafa Köseoğlu, İstanbul Üniversitesi’nin İşletme Fakültesi ana bilim dalında, Pazarlama İletişimi konulu MBA çalışması yaptı. Ayrıca, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Eğitim Bilimleri Fakültesi’nden de Pedagojik Formasyon Yüksek Lisansı’na sahip olan Köseoğlu, Show TV ve C TV’nin reklam, sponsorluk ve özel projeler departmanlarında üst düzey yönetici olarak çalıştı.
 
Bir süre FC Organizasyon’un genel müdürü (Danışman) görevini üstlendi. Flash TV’nin reklam departmanında yer aldı. 2007 yılında, Flash TV’den Business Channel’a transfer oldu. Business Channel’da Reklam Satış Direktörü olarak çalıştıktan sonra Istanbul.com – In İstanbul Dergisi Satış ve Pazarlama Direktörü görevini yürüttü.
 
Buradan Number One Medya Grubu’nun Reklam Grup Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevini üstlenen Köseoğlu, Ali Karacan’a direkt raporlama ile uzunca bir süre gruba bağlı olarak faaliyet gösteren Fashion One TV, Number One TV, Radyo Klas (98.6) ve Number One FM (102.4)’in reklam çalışmalarını başarı ile yürüttü. EREN HOLDİNG’in temsil etmiş olduğu dünyaca ünlü saat markası Swatch’ın, Türkiye için ilk kez TV’ye bütçe ayırmasını sağladı ve Swatch, Number One TV’de ‘Saat Başı’ sponsorluğuna başladı. Burada iken bir dönem boyunca Kültür Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi konulu seçmeli ders verdi.
 
01 Mayıs 2010 itibari ile Türkiye’nin uluslararası tek haber kanalı olan 6 News’e transfer oldu. Özellikle yurtdışındaki medya planlama & satınalma ajansları ile yoğun bir şekilde çalışarak global birçok markayı kanala kazandıran Köseoğlu, 08 Nisan 2011 itibari ile kanal ile yollarını ayırdı ve Sniper Media’da iş geliştirmeden sorumlu genel koordinatör olarak çalışmaya başladı. Köseoğlu, mobilya sektörünün köklü markalarından Teleset Mobilya’yı Sniper Media’ya kazandırdı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.