Lipton’la çay keyfinizi harmanlayın

Lipton’dan çay tutkunları için eşsiz lezzetleri ve şık ambalajları...

02.10.2007 - 14:35 | MediaCat

Lipton’dan çay tutkunları için eşsiz lezzetleri ve şık ambalajları ile
3 yeni ürün.

Lipton, yeni özel dökme çayları ile çay tutkunlarını kendi çayını harmanlamaya davet ediyor. Lipton Kaşmir Rüyası, Lipton Doğu Esintisi ve Lipton Rus Earl Grey’den oluşan yeni seri, dünyanın en uzun ve kaliteli siyah çay yaprakları ile gerçek meyve karışımlarının ve tarçın, gül yaprağı gibi özel lezzetlerin birbirine eşlik ettiği sıra dışı bir çay deneyimi sunuyor.

Türkiye’de poşet çay sektörünün önde gelen markası Lipton, çayın anavatanı sayılan ve Çin’den Hindistan’a kadar uzanan coğrafyanın, en kaliteli çay yapraklarını toplayarak oluşturduğu yeni çay koleksiyonu ile Türk damak tadına eşsiz lezzetler sunuyor. Lipton’un üç yeni çay çeşidi Lipton Kaşmir Rüyası, Lipton Doğu Esintisi ve Lipton Rus Earl Grey raflardaki yerini aldı.

Lipton’un yeni çay çeşitleri tüketicilerin damak tadına göre hem sade hem de harmanlanarak demlenebiliyor. Özellikle siyah dökme çay ile lezzetli harmanlar yaratmayı isteyen tüketicilere, Lipton bu 3 yeni çeşidi ile yeni alternatifler sunuyor.

Lipton bu çeşitlerin her birinin ayrı ayrı Lipton Yellow Label siyah dökme çay ile harmanlanmasını öneriyor.

Lipton’un sizi büyüleyecek yepyeni lezzetleri:

Lipton Kaşmir Rüyası

Özenle seçilmiş, uzun siyah çay yapraklarının, tarçın kabuğu, gül yaprakları ve doğal aromalarla kusursuz bileşimi… Asya’nın Kaşmir Bölgesi’nden ilham alınarak hazırlanmış Lipton Kaşmir Rüyası’nın hoş kokusu ve eşsiz lezzeti, sizi çok uzaklara götürecek.

Lipton Doğu Esintisi

Çayın menşeinin Hindistan olduğunu iddia eden çeşitli görüşler vardır. Bazı araştırmacılar çayın ilk defa Hindistan’ın Assam bölgesi ormanlarında ortaya çıktığına inanırlar. Kaliteli, uzun siyah çay yapraklarına, tarçın ve lezzetli orman meyvelerinin kattığı gizem… Sıra dışı tadını meşhur Hint çaylarından alan Lipton Doğu Esintisi ile mistik bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın.

Lipton Rus Earl Grey Çayı

Çay, sıcaklığı ve dinç tutma özelliğine sahip uyarıcılığı sayesinde biz Türkler için olduğu kadar Ruslar için de ideal bir içecek. Rus çay geleneğini Türkiye’ye taşıyan Lipton Rus Earl Grey ise limon tazeliği ve yoğun bergamot aromasıyla, uzun siyah çay yapraklarının harmanlandığı çok özel karışım… Yıllar öncesinden gelen Rus çay geleneğini eşsiz tadında saklayan Lipton Rus Earl Grey Çayı, sizi nostaljik bir deneyime davet ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.