MediaCat

Lions Health yaratıcılık dünyasına merhaba dedi

Bu yıl ilk kez düzenlenen etkinlikte Grand Prix Dentsu Japonya’nın oldu.

Lions Health yaratıcılık dünyasına merhaba dedi

Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen ve tüm dünyadan sağlık iletişimi konusunda yaratıcılıklarıyla ön plana çıkan işleri onurlandıran Lions Health ödülleri 14-15 Haziran tarihlerinde sahiplerini buldu.

1400 başvurunun yapıldığı Lions Health’in sonuçları, iki gündür Cannes‘da kazananları belirleme mesaisindeki jüri tarafından açıklandı. Toplamda 55 ödülün verildiği yarışmada Dentsu Nagoya Japonya, Kishokai Medical Corporation için imza attığı “Mother Book” projesiyle bu yıl ilk kez verilen Health & Wellness Grand Prix’sini kazanan ajans oldu. Health & Wellness ve Pharma başlıklı iki ana kategoriden oluşan Lions Health’in ilk yılında jüri Pharma kategorisinde Grand Prix‘ye layık bir iş bulamadı. Toplamda 8 altın, 19 gümüş ve 26 bronz Health Lion’ın verildiği yarışmada Brezilya topladığı 9 ödülle en çok ödül toplayan ülke olurken; şimdiki dünya kupasının ev sahibini 8 ödülle İngiltere takip etti.

Bu yıl ilk kez düzenlenen etkinlikte Grand Prix Dentsu Japonya'nın oldu.

Özel ödüllere Leo Burnett damgası

Kâr amacı gütmeyen projelerin yarıştığı ve etkinliğin en özel ödüllerinden olarak gösterilen United Nations Foundation Grand Prix’nin sahibi ise ‘Cancertweets’ adlı işiyle Leo Burnett Kolombiya oldu. Leo Burnett aynı zamanda Lions Health Network of the Year ödülünün sahibi olurken Lions Health Agency of the Year ödülü ise Langland Windsor’a gitti.

Lions Health Agency of the Year ödülü Langland Windsor'a gitti.

Lions Health Festival Direktörü Louise Benson ödüller ve organizasyona ilişkin yaptığı değerlendirmede “Lions Health türünün ilk örneği konumunda. Festival sektöre yalnızca ‘bizim’ diyebileceği bir etkinlik kazandırmanın yanı sıra iki gün boyunca süren networking ve tartışma ortamıyla da sektördeki isimlere kuvvetli içgörüler edinme imkânı sundu” ifadelerine yer verdi.

Kazananların tam listeleri için tıklayın: Pharma [XLS, 30 KB] / Health & Wellness [XLS, 33 KB]

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.