Lilly’nin yeni kurumsal ilişkiler direktörü

Lilly İlaç’ta 2008 yılından bu yana Sağlık Politikaları Koordinatörü olarak çalışan Nurgül Örgen Özelçi, Şubat 2011 tarihinden itibaren Lilly Türkiye Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görev yapacak.

01.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Lilly İlaç’ta 2008 yılından bu yana Sağlık Politikaları Koordinatörü olarak çalışan Nurgül Örgen Özelçi, Şubat 2011 tarihinden itibaren Lilly Türkiye Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görev yapacak.

Nurgün Örgen Özelçi, Lilly İlaç’a 2008 yılında Sağlık Politikaları Koordinatörü olarak katıldı. 2006 – 2008 yılları arasında Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği AİFD’nin Genel Sekreter Yardımcılığını yürüten Özelçi, 1991 yılında Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nden, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü Uluslararası İşletme Programı’ndan mezun oldu.

Çalışma hayatına 1992 yılında ilaç endüstrisinde başlayan ve bu süre zarfında yurtiçi ve yurtdışında satış, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında farklı görevlerde bulunan Özelçi, Şubat 2011 tarihinden itibaren Lilly İlaç’ta Kurumsal İlişkiler Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.