LEWIS ve F5 İletişim’den stratejik ortaklık

Global iletişim ajansı LEWIS'in ülkemizdeki temsilcisi F5 İletişim Yönetimi oldu.

20.10.2016 - 08:50 | MediaCat

Yeni müşteri - 2

Holmes Report’un Global Top 250 PR Agency Ranking 2016 listesinde 29’uncu sırada yer alan global iletişim ajansı LEWIS’in stratejik ülkelerde iş ortaklığı yaptığı ajansları dahil ettiği LEWIS+ ağının Türkiye temsilcisi F5 İletişim Yönetimi oldu. Yeni anlaşma kapsamında F5 İletişim Yönetimi ve iş ortakları LEWIS’in operasyonlarını yürüttüğü 80 pazarda yer almanın yanı sıra hizmet ve tecrübelerini uluslararası pazara taşıma fırsatına da sahip olacak.

LEWIS ve F5 İletişim'den stratejik ortaklık

Konuyla ilgili görüş bildiren LEWIS EMEA & APAC Başkan Yardımcısı Andres Wittermann “Türkiye’deki yeni iş ortağımız, müşteri çeşitliliği, iletişim sektörüne ve pazara yaklaşımı bağlamında oldukça yenilikçi, zengin bir profile ve deneyime sahip. Bunu da beş yıl gibi kısa bir sürede gerçekleştirmeleri, mevcut potansiyeli değerlendirmemiz adına bizim için oldukça önemli bir etken oldu. F5 İletişim Yönetimi’nin, LEWIS’in küresel ölçekteki başarılarına değer katacağına inanıyorum” açıklamasını yaparken F5 İletişim Yönetimi Ajans Başkanı Murat Demirok anlaşma hakkında şunları söyledi:

“F5 İletişim Yönetimi adına son derece gurur ve mutluluk verici bir gelişme. Bizi her daim başarıya ulaştıran, iş ortaklarımızla olan uyumumuz ve mesleğimize karşı içimizdeki heyecan ve tutkudur. Global ve güçlü yapısıyla LEWIS, başarısını ve tecrübesini dünya üzerinde 80 ülkeye taşıyor. Biz de bu global açılımın bir parçası olarak kendimizi, kısa sayılabilecek bir sürede Türkiye’den dünyaya açılan bir başarı hikâyesi olarak konumlandırıyoruz. Türkiye’de hem global hem de ulusal iş ortaklarımıza hissettirdiğimiz güvenilir çözüm ortağı algımızı, LEWIS+’ın bize sunacağı fırsatlar doğrultusunda yeni global markalara da taşıyacağız.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.