MediaCat

Lewis Blackwell Türkiye’ye geliyor

Reklam sektörünün en önemli isimlerinden Lewis Blackwell, reklam yaratıcıları için düzenlenen bir toplantıya katılmak üzere ülkemize geliyor.

Lewis Blackwell Türkiye’ye geliyor

Yaratıcı iletişim ve tasarım dünyasının ünlü ismi Lewis Blackwell, 13 Aralık Çarşamba günü reklam yaratıcılarının davet edildiği, Getty Images ve Getty Images’ın Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olan Serimaj’ın desteği ile düzenlenen toplantıya katılmak üzere İstanbul’a gelecek. Yalnızca reklam yaratıcılarının katılacağı bu özel toplantıda, endüstrinin yeni yönelişleri, görsel dünyanın değişen yapısı, önceden üretilmiş görsellerin arkasındaki yaratıcı süreç, dijital medya ve yeni görsel kavramının güncel yaratıcı iletişim sürecindeki rolü üzerine konuşacak olan Lewis Blackwell’in görsel yaratıcılık, iletişim, tasarım ve tipografi konularında yazılmış on kitabı bulunuyor. Son yirmi yılın yaratıcı önderlerinden biri olan Blackwell, aynı zamanda 1999 yılından bu yana Getty Images’ın yaratıcı yönetmenliği görevini yürütüyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.