Lerzan Aksoy’dan sadakat mitleri

Koç Üniversitesi akademisyenlerinden Lerzan Aksoy'un müşteri sadakati ile ilgili kitabı ABD'de en çok satanlar listesine girdi.

21.11.2005 - 00:00 | MediaCat

Koç Üniversitesi akademisyenlerinden Lerzan Aksoy’un müşteri sadakati ile ilgili kitabı ABD’de en çok satanlar listesine girdi. Bütün dünyada yayınlanan ‘Loyalty Myths’ isimli kitabı dünyaca ünlü pazarlama danışmanları Timothy Keininham, Terry Vavra ve Henri Wallard ile birlikte kaleme alan Aksoy, iş dünyasında büyük yankı uyandırdı. Eylül ayında piyasaya sunulan kitapta müşteri kazanmak ve müşteri sadakati konusundaki tüm mitlere hayır denilerek yeni fikirler ortaya atılıyor. Türkiye’den Tansaş örneğinin de bulunduğu kitap ABD’nin önde gelen kitapevlerinden Barnes&Noble ve amazon.com’da en çok satanlar listesine girdi.
Lerzan Aksoy, koç Üniversitesi’nde pazarlama alanında doçentlik yapıyor. Aksoy, Migros, Arçelik, Aygaz, Beko, Pzifer gibi firmaların yöneticilerine de ders veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.