Leonardo da Vinci’nin akıllı telefonu olsaydı

Samsung'dan katlanabilir modelleri Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 için eğlenceli bir kampanya.

02.09.2022 - 10:55 | Sencer Uçar

Leonardo da Vinci'nin akıllı telefonu olsaydı

Samsung, katlanabilir akıllı telefon modelleri Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4’ün lansmanı için yayınladığı eğlenceli reklam kampanyasında yeni modellerinin potansiyelini Leonardo da Vinci ve bir kediyle gösteriyor.

Ogilvy New York imzalı kampanyanın ilk filminde çok yönlülük denildiğinde akla ilk gelen isimlerden Leonardo da Vinci, Galaxy Z Fold4 ile tanışıyor ve Vitruvius Adamı’nı cihazın sunduğu olanaklarla yaratıyor.

Kampanyanın ikinci filminde Galaxy Z Flip4 ile bir selfie çekimine hayran kalan ev kedisi, yanına köpek arkadaşlarını da alıp mükemmel selfie keyfi sürüyor.

Her iki modelin de gerçek anlamda inovatif ve türlerinin ilk örneği olduklarını söyleyen Ogilvy New York Yönetici Kreatif Direktörü Carlos Perez, “Ne var ki demo filmler yapmakla kalmak istemedik. Fazla ürün odaklı ve donuk olma eğilimindeki bir kategoriye çokça ihtiyaç duyulan hikâye anlatıcılığını ve mizahı katabilecek bir iş çıkarmak istedik. Samsung’un katlanabilir yeni cihazları eğlenceli, oyun dolu ve ilham verici, biz de işin bunu yansıtmasını amaçladık” yorumunda bulundu.

Galaxy Z Fold4’ün çok yönlülük performansı, Z Flip4’ün ise eşsiz fotoğraf deneyimi sunan FlexCam ile piyasadaki diğer tüm modellerden ayrıştığını belirten Samsung Electronics Global Marka Pazarlama Başkan Yardımcısı Sonia Chang, ayrıştırıcı özellikleri örneklendirecek reklamlara ihtiyaç olduğunun farkında olduklarını ifade etti.

KÜNYE

  • Reklamveren: Samsung
  • Reklam Ajansı: Ogilvy New York
  • Prodüksiyon Şirketi: Caviar Films
Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.