Leo PR’a yeni müşteri

Leo PR, Elit Teknoloji Hizmetleri İnternet A.Ş.'nin Türkiye'de kurduğu internet şirketi eÇift.com’u müşterileri arasına kattı.

18.09.2012 - 00:00 | MediaCat

Ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren birçok markaya danışmanlık hizmeti veren Leo PR, Elit Teknoloji Hizmetleri İnternet A.Ş.’nin Türkiye’de kurduğu internet şirketi eÇift.com’u müşterileri arasına kattı.

Leo PR, eÇift’e  stratejik iletişim danışmanlığı, kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet verecek.

Sunduğu sanal platformda bilimsel araştırmalara dayanan kişilik analiz testi ve yenilikçi eşleştirme sistemi (İdeal Çift Metodu) sayesinde uzun vadeli, mutlu ve ciddi bir ilişki arayan bekar üyeleri bir araya getiren eÇift, Aralık 2009’da online oldu. 

Son olarak büyümeye yönelik sermaye yatırımcısı 3TS Capital Partners’ın Cisco Büyüme Fonu’ndan 3 milyon Euro yatırım yaptığı eÇift, İsviçre ve Almanya’dan çeşitli  lead yatırımcıların güçlü desteği ile yaklaşık 2.9 milyon kullanıcısına hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.