Leo Burnett’te üst düzey ayrılık

Ajansın kreatif direktörü Oktar Akın için veda vakti...

27.12.2017 - 14:51 | Tuğba Özögretmen

KARPAT'a yeni kreatif direktör

Son altı yıldır Leo Burnett’in kreatif direktör koltuğunda oturan Oktar Akın, bir ara verme kararı aldı. Kişisel nedenlerle alınmış olan bu kararın arka planını Akın, duygusal bir mektupla anlattı.

Ok, ancak geri çekilerek atılır

Altı senem geçti bu güzel ajansta. Harika insanlarla tanıştım. Times’a, BBC’ye, The Telegraph’a, The Independent’a, People’a haber olmamızı; The Gunn Report’ta ve Epica’da Türkiye’nin en yaratıcı ajansı seçilmemizi sağlayan o nefis işleri yaptığımız harika insanlar. Her yaratıcı yönetmene nasip olmuyor. Çok şanslıyım. Çok mutluyum.

Şimdilik biraz geri çekiliyorum. Funda’yla çok önemli bir işimiz var. Ateş’e dünyayı tanıtacağız. Sabah beraber uyanıp, o uyuyana kadar tüm günü beraber geçireceğiz. Bu soğuk havalarda dışarı çıkacağız. Boğaz’da gezeceğiz. Parklara gidip ağaçları, köpekleri, kedileri, böcekleri, kuşları göstereceğiz ona. Hikâyeler anlatacağız. Beraber büyüyeceğiz.

Evet dostlar, şimdilik biraz geri çekiliyorum. Daha ileri atmak için oku geri çekiyorum sayın.

Oktar Akın

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.