Leo Burnett’e 6 yeni marka

Gnçtrkcll, Best Buy ve Zorunlu Deprem Sigortası DASK’tan sonra Leo Burnett’in portföyüne yeni markalar eklendi....

10.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Gnçtrkcll, Best Buy ve Zorunlu Deprem Sigortası DASK’tan sonra Leo Burnett’in portföyüne yeni markalar eklendi.

Leo Burnett Reklam Ajansı, Fransız Gıda Şirketi Bel Karper’in markaları, La Vache Qui Rit, Karper ve Kiri ile çalışmaya başladı. Gıda alanındaki yeni isimlere ek olarak, Ayaydın Miroglio’nun açtığı İpekyol konkurunu kazanan Leo Burnett, İpekyol markasının yanı sıra Machka ve Twist markalarından da sorumlu olacak.

Kazanılan başarıların ardından Leo Burnett, Bel Karper ve Ayaydın Miroglio’nun üçer  markası ile birlikte toplamda altı yeni markayı daha müşteri portföyüne eklemiş oldu. 

Leo Burnett’in müşterileri arasında Procter & Gamble (Orkid, Alo, Discreet, Blendax, Max Factor, Wella – Koleston), Turkcell, Mc Donald’s Trakya Birlik (Biryağ), sanofi-aventis, sanofi pasteur, KKTCELL, gnçtrkcll, Sabah Gazetesi, Şölen, Best Buy, Axa Sigorta, DASK, Philip Morris, Diageo, Pirelli, Turkuaz Petrol ve Western Union gibi ulusal ve uluslararası pek çok kurum ile marka yer alıyor.

Leo Burnett ayrıca Akut, Barınak Gönüllüleri Derneği, İstanbul Oyuncak Müzesi ve TEMA’ya da gönüllü olarak iletişim desteği veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.