Leaseplan Doğuş Genel Müdürlüğü’ne yeni atama

Avrupa’nın en büyük filo kiralama şirketi LeasePlan Corporation N.V ve otomotiv sektörünün önde gelen markası Doğuş Otomotiv

09.01.2008 - 15:01 | MediaCat

Avrupa’nın en büyük filo kiralama şirketi LeasePlan Corporation N.V ve otomotiv sektörünün önde gelen markası Doğuş Otomotiv ortaklığında operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet vermeye başlayan “LeasePlan Doğuş” şirketinin Genel Müdürlük görevine Bahadır Gören atandı.

Lisans öğrenimini Bridgwater College İşletme ve Finans bölümünde tamamlayan Bahadır Gören, yüksek lisansını ise Humberside ve Linconshire Üniversitesi’nde İşletme üzerine gerçekleştirdi.

Otomotiv sektöründeki kariyerine İngiltere’de Sanderson Ford’da Satış Müdürü olarak başlayan Bahadır Gören; 1995 yılında Türkiye’ye dönerek Türkiye Ford Otosan’da Satış departmanında farklı yöneticilik görevleri üstlenerek satış alanında birçok başarılı projeye imza attı.

2000 yılında Doğuş Oto Değerlendirme’de kısa bir süre Satış ve Pazarlama Müdürü olarak 2.el satış ve operasyonel kiralama sektörünün Türkiye’de kurumsallaşması adına çalışmalarda bulundu.

2000-2004 yılları arasında Koç Grubu’na bağlı Otokoç Otomotiv Sanayi ve Ticarert A.Ş’de Pazarlama Müdürlüğü görevini takiben perakende alanında Otokoç İzmir ve İstanbul Şube Müdürlükleri görevlerini üstlenerek tercübe edindi. 2004 yılında ise Derindere DRD Filo Kiralama şirketinde Genel Müdür olarak yaklaşık 1 yıl süresince görev yaptı.

2005 yılında Katalonya Oto/Seat Markası’nın genel müdürlük görevine getirilen ve distribütörlük alanında da tecrübe edinen Gören, 2008 yılından itibaren LeasePlan Corporation N.V. ve Doğuş Otomotiv ortaklığında kurulan ve filo kiralama alanında hizmet verecek LeasePlan Doğuş şirketinde Genel Müdür olarak görev yapacak.

Bilgi için:

Saydam PR

Beyza İşler: (0 212) 337 52 47 – (0 532) 666 97 21
Ayşin Kaymaz: (0 212) 337 52 48 – (0 532) 343 84 23
E-mail: beyza.isler@saydampr.com.tr – aysin.kaymaz@saydampr.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.