LCW’ye yeni uluslararası mağazacılık genel müdürü

Firmanın uluslararası mağazacılık yatırımları Yenal Gökyıldırım'a emanet.

13.03.2013 - 11:32 | Ali Kuru

LCW'ye yeni uluslararası mağazacılık genel müdürü

LC Waikiki, uluslararası mağazacılık yatırımlarını Doğan Online CEO’su olarak görev yapan Yenal Gökyıldırım‘a emanet etti.

Sırasıyla Philips, DAF, 3M, Honda, Singapur Havayolları, Doğan Online şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapan Gökyıldırım, bundan sonra LC Waikiki’nin uluslararası mağazacılık genel müdürü olarak görev yapacak.

Gökyıldırım, 1990 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1990-1992 yılları arasında aynı üniversitede MBA yapan Gökyıldırım, çok sayıda uluslararası şirkette üst düzey görevlerde bulundu.

1997-2011 yılları arasında başarıyla sürdürdüğü 14 yıllık Philips kariyerinde, İstanbul, Dubai, Viyana’da çalıştıktan sonra şirketin merkez ofisinin yer aldığı Amsterdam’da, Batı Avrupa ve Kuzey Amerika’dan Sorumlu Başkanlık görevini yürüttü. 2011 yılında Türkiye’ye dönen Gökyıldırım, Doğan Online’da CEO’luk görevini yürütüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.