Lay’s gerçek acı lezzeti ile bu kış içinizi ısıtacak!

Doğal patates cipsi Lay’s’in acı biber çeşnili yeni ürünü Lay’s Kış Ateşi, yoğun acı tadıyla kışın bu soğuk günlerinde içinizi ısıtacak!

05.03.2008 - 10:45 | MediaCat

Doğal patates cipsi Lay’s’in acı biber çeşnili yeni ürünü Lay’s Kış Ateşi, yoğun acı tadıyla kışın bu soğuk günlerinde içinizi ısıtacak!

Frito Lay’in doğal ve eşsiz tatları bir araya getirdiği patates cipsi Lay’s, farklı lezzetlere sahip yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Lay’s; acı tatları sevenler için yepyeni bir lezzeti, yeni Lay’s Kış Ateşi’ni tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Lay’s’in yeni ürünü “Kış Ateşi”, gerçek acı lezzeti ile bambaşka bir tat vaat ediyor. Acı biber çeşnili yeni Lay’s Kış Ateşi, acı tadıyla soğuk kış günlerinde içinizi ısıtırken, lezzetiyle de damak zevkinize hitap edecek.

Şubat ayından itibaren 3 ay süre ile raflarda yerini alan Lay’s Kış Ateşi; midi ve aile boy olmak üzere, 2 farklı boyda tüketicilerle buluşuyor.

Bunları Biliyor musunuz?
Patatesin faydaları:

Vücudun günlük C vitamini ihtiyacının karşılanmasında iyi bir kaynak olan patates aynı zamanda en iyi potasyum ve lif kaynaklarından biridir. Patatesin içerdiği potasyum kan basıncını dengelerken hücrelerdeki sıvı ve mineral dengesinin kurulmasına da yardımcı olur. Ortalama 100 kaloriye sahip küçük boy bir patates, içerdiği karbonhidrat sayesinde günlük hayatta beynin ve vücudun gereksinim duyduğu enerjiyi sağlar. Kanın oksijenle beslenmesine ve beynin gelişimine destek olan demirin yanı sıra B6 vitamini ve magnezyum da içeren patates, karbonhidratın enerjiye dönüşümünü sağlayan B grubu vitaminlerden tiyamin ve enzimlerin normal çalışmasına destek olan niasin açısından da zengin sayılabilecek bir besindir. Patates, ayrıca enerji metabolizmasının düzenlenmesinde öncü rol oynayan fosfor da içermektedir

—————————————————–
Bilgi İçin:
Olcay Nacar Ergenç
Excel – Hill & Knowlton
+ 90 216 5449454
olcay.e@excel.com.tr