Lamborghini ile buz üstünde dans

Lamborghini Kış Akademisi’nde Lamborghini sahipleri ve potansiyel müşterileri profesyonellerden buz üstünde otomobil sürmenin inceliklerini Lamborghini otomobiller ile öğreniyorlar.

08.02.2008 - 12:31 | MediaCat

Lamborghini Kış Akademisi’nde Lamborghini sahipleri ve potansiyel müşterileri profesyonellerden buz üstünde otomobil sürmenin inceliklerini Lamborghini otomobiller ile öğreniyorlar. Akademinin ikinci ayağı, 7-9 Mart tarihleri arasında, İtalya Livigno’daki heyecan verici Ghiacciodromo’da gerçekleşecek!

Bu sene üçüncüsü düzenlenen Automobili Lamborghini Kış Akademisi’nde Lamborghini sahiplerine ve potansiyel müşterilerine buzda sürüş eğitimleri veriliyor. Sürücüler, karla kaplı yüzeylerde dört tekerden çekişli Lamborghini modellerinin sağladığı olağanüstü becerileri ve güvenlik seviyelerini test etme imkânı elde ediyorlar.

Bu akademi, Lamborghini’nin sürekli dört çeker özelliğinin sağladığı avantajlara dikkat çekerek, Gallardo’nun karla kaplı yollarda bile sıra dışı uyum yeteneğini vurgulamak amacıyla yapılıyor. Lamborghini, bu performans özelliğini sunan tek süper otomobil üreticisidir.


Kendine güvenen Türk müşterilerine açık davet

Akademide, Lamborghini sahipleri, Gallardo serisi (Spyder, Coupe ve Superleggera) otomobilleri altı eğitimci ve profesyonel sürücüler eşliğinde sürüyorlar.
İlki 25–27 Ocak tarihleri arasında, Auronzo di Cadore (Belluno, İtalya) test alanında
gerçekleşen akademinin ikinci ayağı 7-9 Mart tarihleri arasında, İtalya Livigno’daki heyecan verici Ghiacciodromo’da yapılacak.


Akademiye ilgi her geçen gün artıyor

Bugüne kadar yapılan rezervasyon sayısı, Lamborghini’nin Kış Akademisi programının giderek artan popülerliğini kanıtlıyor. Lamborghini Kış Akademisi ve Lamborghini araçlar ile ilgili bilgi Ortaköy’de yer alan Lamborghini Showroomu’ndan temin edilebilir.

www.lamborghiniacademy.com