Kutadgu Forum İstanbul’un iletişim sponsoru oldu

Kutadgu Danışmanlık, "Yarının Kurulması - Hedef 2023" konseptiyle işdünyasını buluşturan Forum İstanbul 2023 konferanslarına...

16.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Kutadgu Danışmanlık, "Yarının Kurulması – Hedef 2023" konseptiyle işdünyasını buluşturan Forum İstanbul 2023 konferanslarına bu sene de iletişim konusundaki desteğini sürdürüyor. Bu yıl "KüreselKriz, Yeniden Yapılanma, Ulusal Dönüşüm" temasıyla gerçekleşecekolan Forum İstanbul 2010, 20-21 Mayıs 2010 tarihlerinde Swissotel the Bosphorus’da düzenlenecek. Kutadgu Danışmanlık, forumun medya ilişkileri çalışmalarından sorumlu olacak.

Cumhuriyetimizin100. yılı olan 2023 yılı hedefini taşıyan Forum İstanbul bu sene de önde gelenuluslararası ve Türk konuşmacıları ağırlayacak. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın onur konuğu olması beklenen Forum İstanbul 2010’da, iki günboyunca “Yeni bir “global hikaye” var mı, olacak mı, olmalı mı?”, ”Mali piyasalar ve yeni yapısal kriz önleme yolları”,“Sermaye piyasalarının derinliği ve reel sektörün canlanışı”,“Türkiye: yeni global dönüşümde köprü mü yoksa bölgesel “oyunkurucu” bir merkez mi?”, “Enerji güvenliği veyatırımlarında yükselen güç: meydan okumalar ve fırsatlar”,“İhracatta yeni arayışlar: Türkiye dünyanın 10. Büyük ekonomisine gitmeyihedeflerken ihracatın katkısı ve yönelimleri ne olmalıdır? Yeni pazarlar, yenisektörler, yeni iş modelleri… “, “Enerji tasarrufu ve enerjietkinliği” başlıklı oturumlarda alanının öndegelen isimleri görüş alışverişinde bulunacak. Forum İstanbul 2010, “Yeniküresel ve ulusal güç kaymasında gençlik sermayesinin rolü” başlıklıgençlik oturumu ile son bulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.