Kutadgu Danışmanlık’a yeni müşteri

Simfer, kurumsal itibar yönetimi, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri ve kriz iletişimi alanlarındaki danışmanlık hizmetlerini...

27.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Simfer, kurumsal itibar yönetimi, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri ve kriz iletişimi alanlarındaki danışmanlık hizmetlerini Kutadgu Danışmanlık’tan almaya karar verdi.
Tesis ve ürünlere yaptığı yatırımlarla ihracat potansiyeli son 5 yılda katlanarak büyüyen Simfer, 122 ülkeye, dünyanın farklı mutfak kültürlerine uygun özellikte, yüksek kalitede pişirici grup ürünleri sunuyor. Avrupa başta olmak üzere Balkanlar, Doğu Avrupa, eski BDT ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, Afrika ve Ortadoğu’nun tamamı, Körfez ülkeleri ve Güney Amerika ülkelerine düzenli olarak üretim yapan Simfer Türkiye ve Dünya için üretime devam ediyor.
2007 yılında Ahter Kutadgu tarafından kurulan, ana hizmet alanları itibar yönetimi, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi ve kamusal ilişkiler olan Kutadgu Danışmanlık halen Limak Holding, Kimberly-Clark, YASED, Jival ve Tchibo’ya hizmet vermektedir. Kutadgu Danışmanlık aynı zamanda, dünyanın en büyük iletişim ağı olan Worldcom’un Türkiye’deki tek üyesi olma özelliğini de taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.