Kutadgu’ya yeni müşteri

Ziebart, kurumsal itibar yönetimi, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri ve kriz iletişimi alanlarındaki...

03.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Ziebart,  kurumsal itibar yönetimi, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri ve kriz iletişimi alanlarındaki danışmanlık hizmetlerini Kutadgu Danışmanlık’tan almaya karar verdi.

Dünyanın 40’tan fazla ülkesinde 1000’e yakın istasyonla faaliyet gösteren, bir Amerikan markası olan Ziebart, 1990 yılında Pro-Tek Oto Koruma ve Geliştirme Ltd. Şti.’ ye verdiği “Türkiye Ana Lisansörlüğü” ile Türkiye’de araç koruma sistemleri sektörünün kurucusu oldu. Ziebart Türkiye, ana merkezlerde bulunan 19 hizmet noktasında otomobil konusundaki koruma sistemleri, detaylı işlemler ve aksesuar uygulamaları ile Türk otomobil severlere “Oto Koruma” adı altında farklı ve benzersiz bir anlayışla, alışkanlık yaratarak hizmet vermeye devam ediyor.
 

Kurucusu merhum Suha Uluçay’ın “% 100 Müşteri Tatmini” ilkesiyle yoluna devam eden Ziebart Türkiye Ana Lisansörü Pro-Tek Ltd. Şti, merkezi ABD’de bulunan Uluslararası Franchising Birliği (I.F.A.) tarafından; 1996, 2000, 2004, 2006 yıllarında “Yılın En Başarılı Ana Lisansörü”, 1996, 1999, 2000, 2004 yıllarında “Üstün Başarı” ödülü ve 2005 yılında “Toplam Hizmet Kalitesi” ödülünü alarak 20 yıl içerisinde Ziebart camiasında bu ödülü üç defa alan tek ülke olma ayrıcalığına kavuştu.

2007 yılında Ahter Kutadgu tarafından kurulan, ana hizmet alanları itibar yönetimi, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi ve kamusal ilişkiler olan Kutadgu Danışmanlık halen Limak Holding, Kimberly-Clark, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED), Jival, Simfer, Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. (ATAŞ) ve Tchibo’ya hizmet vermektedir. Kutadgu Danışmanlık aynı zamanda, dünyanın en büyük iletişim ağı olan Worldcom’un Türkiye’deki tek üyesi olma özelliğini de taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.