Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi başlıyor

Etkinlik 5 Aralık'ta Albert Long Hall'de düzenlenecek.

26.11.2019 - 15:31 | MediaCat

Business Strategy Summit için geri sayım başladı

Şirketlerin ve kurumların dijital çağda itibarlarını korumak ve rekabette nasıl öne çıkacaklarını tartışmak amacıyla, farklı sektörlerden profesyonelleri bir araya getiren Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi, bu yıl 5 Aralık tarihinde Albert Long Hall’de gerçekleştiriliyor.

2016 yılından bu yana gerçekleştirilen etkinlikte bu yıl iç iletişimde, toplumda ve medyada kurumsal itibar kavramı, Türkiye’de itibarın kaynağı, kurumsal itibarın temelleri ve liderin rolü gibi konular ele alınacak. Etkinlikte pazarlama, iletişim, itibar alnında farklı sektörlerden önde gelen isimlerin yanı sıra medyadan usta kalemler de konuşmacı olarak ağırlanacak.

Açılış konuşmasının Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal Yönetim Merkezi Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray tarafından gerçekleştirileceği zirvenin açılış programında JTI Türkiye Kurumsal İlişkiler Direktörü Mehmet Ateş, Yapı Kredi Kurumsal İlişkiler Direktörü Arda Öztaşkın, Unilever Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürdürülebilir İş ve İletişim Direktörü Ebru Şenel Erim, PepsiCo Türkiye ve Büyük Balkanlar Kurumsal İletişim Kıdemli Direktörü Esra İren ve Nestlé Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Zeynep Sungu yer alacak.

Etkinliğe dair detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.