MediaCat

Kurumsal İletişim’e iki yeni müşteri

Kurumsal İletişim, Nisan ayı itibariyle Lava Döküm Demir Tencere ve Okan Koleji’nin iletişim çalışmalarını yürütmeye başladı.

Kurumsal İletişim’e iki yeni müşteri

Marka ve kurumlara stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti sunan “Kurumsal İletişim” müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Kurumsal İletişim, Nisan ayı itibariyle Lava Döküm Demir Tencere ve Okan Koleji’nin iletişim çalışmalarını yürütmeye başladı.

Ocak ayında sektöre hızlı bir giriş yapan Kurumsal İletişim; Okan Eğitim Kurumları bünyesindeki Okan Koleji’ne ve Türkiye’de döküm demir tencerede lider marka Lava’ya itibar yönetimi, lider iletişimi, kriz yönetimi, etkinlik yönetimi ve organizasyon hizmetleri, sponsorluk yönetimi, pazarlama iletişimi faaliyetleri ve medya ilişkileri alanlarında hizmet verecek. Kurumsal İletişim, aynı zamanda Okan Eğitim Kurumları çatısı altında yer alan Okan Üniversitesi’nin de iletişim çalışmalarını yürütüyor.
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.