Kurt Seyit ve Şura İstanbul, Twitter’ın zirvesinde

6 Mayıs'ta Twitter’da en çok konuşulan programlar.

07.05.2014 - 18:04 | MediaCat

Sosyal TV izleyicisinin Salı günü macerasında birincilik tahtı Kurt Seyit ve Şura İstanbul’ın oldu. Adı ve yayın saati yenilenen dizi Sosyal TV’de de hızla yükselişe geçti. Geçen haftaki yerini koruyan dizide, izleyiciler #zoraşk etiketiyle yeni katılan oyuncular, Pedro ve Barones’i konuştu. Dizinin diğer ülkelerdeki başarısı da ayrıca paylaşılan konulardan biri oldu. Survivor’ın ikinci kapattğı günde, yayın gününün ardından da konuşulmaya devam eden yarışmada Sosyal TV izleyicisi Serenay’ın galibiyetine odaklandı ve gelecekte olabilecek senaryoları tartışıp, paylaştı. Sermiyan Midyat’ın yeni dizisi Analı Oğullu, ikinci bölümü ile geçen haftaya göre yükselerek günü üçüncü sırada kapattı. “Süper bir dizi olmuş” diyen izleyiciler sıklıkla diziden “- Sadece iş arkadaşlarım bana Müsvette der. + Herkes manyak bu İstanbul’da!” gibi esprileri alıntı yaparak paylaştı. Medcezir izleyicileri Salı günü boş durmadı ve yeni bölüm fragmanının yayınlanması ile harekete geçti ve yeni bölüm heyecanı ile günü dördüncü sırada bitirdi. Salıların her kuşak izleyici tarafından sevilen dizisi Küçük Ağa “Kendi küçük ama yüreği kocaman… Helal sana be Mehmetcan” diyen izleyicilerin parmaklarında günü beşinci sırada kapattı.

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak KimolaAnalytics tarafından 6 Mayıs 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.