Küresel ısınma buluşması

Su İletişim Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ajansı’nın Referans Gazetesi ve Turkish Daily

05.04.2007 - 17:33 | MediaCat

Su İletişim Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ajansı’nın Referans Gazetesi ve Turkish Daily News’in katkılarıyla düzenlediği Kurumsal Sosyal Sorumluluk buluşmalarının ilki İstanbul Dedeman Oteli’nde yapıldı.

Küresel ısınmaya kurumsal sosyal sorumluluk açısından bakmak ve çözüm önerileri sunmak için pek çok kurumun temsilcisinin katıldığı toplantıda, gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi alındı ve gelecekte küresel ısınmaya karşı geliştirdikleri çözüm önerileri dinlendi.

Su İletişim Kurumsal Sosyal Sorumluluk Direktörü Ayşegül Hatay yaptığı konuşmasında, üreten ve tüketen insanların bir an önce küresel ısınmaya karşı çözüm üreten süreçlerin yönetimini ele almaları gerektiği üzerinde durdu ve iklim değişikliğinin insan haklarını doğrudan ilgilendirdiğini vurguladı.

Toplantıda TEMA Vakfı Kaynak Geliştirme ve Halkla İlişkiler Bölüm Başkanı Yeşim Beyla, vakfın çözüm önerilerini anlattı ve Kurumsal Sosyal Sorumluluğun kurumların çevre yönetim sistemlerinde ne kadar önemli olduğunu anlatan bir sunum yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.