Kültür ve Turizm Bakanlığı reklam ihalesinde bugün son gün!

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 2007 yılı tanıtımlarını yürütmek amacıyla açtığı reklam ihalesi için başvurular bugün sona eriyor.

31.08.2006 - 00:00 | MediaCat

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 2007 yılı tanıtımlarını yürütmek amacıyla açtığı reklam ihalesi için başvurular bugün sona eriyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, 2007 yılı reklam kampanyası ihaleyi kazanan yeni firma ile yürütülecek.

Yurtdışındaki hedef pazarlarda Türkiye’nin tanıtım kampanyasını yürütecek reklam ajanslarına yönelik açılan 2007 yılı reklam ihalesine katılacak firmaların, tekliflerini bir paket halinde yarın mesai bitimine kadar ihalenin yapılacağı Paris Kültür ve Tanıtma Müşavirliği adresine teslim etmeleri gerekiyor.

21 ülkede ihalenin duyurusunun yapıldığını bildiren Tanıtma Genel Müdürlüğü yetkilileri, ihalenin, üniversite, sektör ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin de katılacağı ön değerlendirme toplantısının 2006 Eylül ayının ilk haftasında yapılacağını ve ihale sonucunun en geç 2006 Ekim ayında ilan edileceğini kaydettiler.

İhale sürecinde geçmiş yıllarda olduğu gibi şeffaflık ve rekabet unsurlarının dikkate alınacağını belirten yetkililer, İhale Komisyonu tarafından sunuşa davet edilen ajansların reklam stratejileri ve projeleri ile ilgili sunum yapacaklarını, komisyonun da pazar özelliklerini dikkate alarak kararın verileceğini bildirdiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.