Kristal Elma katılım koşulları açıklandı

Reklamcılar Derneği, 16. Kristal Elma yarışmasının katılım koşullarını açıkladı.

12.04.2004 - 00:00 | MediaCat

Reklamcılar Derneği, 16. Kristal Elma yarışmasının katılım koşullarını açıkladı. Bu yıl 29 dalda düzenlenecek yarışması için katılım ücretleri, kampanyalar dalı için 300 milyon TL, televizyon dalı için 200 milyon TL, diğer tüm dallar için ise 160 milyon TL olarak belirlendi.

Bu yılki ödüller gıda, bisküvi/çikolata, alkolsüz ve alkollü içecekler, banka ve bankacılık hizmetleri, sigorta, menkul değerler, yatırım, leasing, factoring, özelleştirme, halka açılma ve diğer hizmetler, dayanıklı ev araçları, ev bakım ve temizlik ürünleri, kozmetik ve kişisel bakım, emlak pazarlama/yapı ve yapı malzemesi, dekorasyon, moda/tekstil/ayakkabı/aksesuar, hobi, oyuncak, spor araç ve gereçleri, otomotiv, otomotiv ürünleri, basın/yayın/televizyon/radyo/sinema, bilgi teknolojisi, araçları ve hizmetleri, büro ve kırtasiye gereçleri, ulaşım, turizm, otelcilik, seyahat, eğlence, mağazacılık, sosyal reklamlar, kurum reklamları, çeşitli (diğerleri), doğrudan pazarlama, açıkhava reklamları, radyo reklamları, sinema reklamları, interaktif reklam, kampanyalar ve yaratıcılığa katkı dallarında verilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.