Kreması mı, bisküvisi mi?

Denizin ortasında mahsur kalan iki Oreo tutkununun güldüren hikâyesi.

13.03.2013 - 11:09 | Ali Kuru

Kreması mı, bisküvisi mi?

Bir ‘Pi’nin Yaşamı’ değil elbette…

Kendinizi denizin ortasında bir cankurtaran botunda, aslında pek de çok sevmediğiniz-ancak başka seçeneğiniz olmaması itibariyle en yakın arkadaşınız konumunda bulunan biriyle mahsur kalmış olarak düşünün. Kısa süre sonra halüsinatif bir kurabiyenin kremasının mı, bisküvisinin mi daha güzel olduğu konusunda bir tartışmaya tutuşacaksınız ve işler bir anda kontrolden çıkacak.

Bu her hâlükârda seyir arkadaşınızın bir kaplan olmasından daha iyi görünüyor.

Wieden + Kennedy‘nin Oreo için hazırladığı bu reklam filmi Super Bowl için çekilmiş olan ‘Whisper Fight’ (Fısıltı Kavgası) adlı reklam filminden sonraki ikinci proje. ‘Bisküvi kremaya karşı’ teması ile bir süredir internette de aktif olan W+K, ayrıntılı dizaynları ile konuşulan ‘Oreo Separatörleri’nin de ardındaki ajanstı.

‘Life Raft’ (Cankurtaran botu) komik ve gerçeküstü unsurların bir arada bulunduğu 50 saniyelik bir proje. Filme dair daha fazla ipucu vermiyor ve sizleri ‘Bu fikri nereden buldular?’ dedirten, sıra dışı, basit ancak akılda kalıcı reklamı izlemeye davet ediyoruz.

Haluk Kasarcı

(kaynak: adweek)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.