Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar: Serhat Bayram

Yeni haber dizimiz Kreatiflerin Gözünden Efsane Reklamlar, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram ile devam ediyor.

24.10.2017 - 15:02 | Arzu Nilay Kocasu

Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar: Serhat Bayram

6 – 10 Kasım 2017’de sektörün önde gelen isimlerini Zorlu PSM’de buluşturmaya hazırlanan Brand Week Istanbul‘un da odağına aldığı “efsane” temasından hareketle MediaCat Online’da başladığımız “Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar” video dizisi, Wanda Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev‘in ardından Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram ile devam ediyor.

Ülkemiz reklamcılık sektörünün önde gelen isimlerine kendilerine göre tüm zamanların en iyi reklamını sorduğumuz ve efsane reklamlarının hangisi olduğunu gerekçeleriyle birlikte dinlediğimiz serinin ikinci konuğu Serhat Bayram’a göre tüm zamanlara damgasını vurmuş efsane reklam için buyurun.

Aldıkları kararlar ve ortaya koydukları işlerle kitleleri peşinden sürükleyen, toplulukların fikirlerini değiştiren ve insanlığa taze bakış açıları kazandıran isimlerin deneyimlerini izleyicilerle paylaşacakları Brand Week Istanbul’a ilişkin tüm detaylara ve etkinlik programına buradan ulaşabilirsiniz.

KÜNYE

  • Röportaj: Sencer Uçar
  • Video: Mehmet Aras