Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar: Ozan Özüm Özbey

"Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar"da bugün Alametifarika Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey'in efsane reklamını dinliyoruz.

02.11.2017 - 14:45 | Arzu Nilay Kocasu

Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar: Ozan Özüm Özbey

6 – 10 Kasım 2017’de sektörün önde gelen isimlerini Zorlu PSM’de buluşturmaya hazırlanan Brand Week Istanbul‘un da odağına aldığı “efsane” temasından hareketle MediaCat Online’da başladığımız “Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar” video dizisi, Wanda Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Movida Ajans Başkanı Oğuzhan Akay, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, Rafineri Kreatif Grup Direktörü Setenay Özcan Yıldırım, C-Section Ajans Başkanı ve Kreatif Direktörü Enis Orhun ve Happy People Project Kurucu Ortağı ve Ajans Başkanı Yaşar Akbaş‘ın ardından Alametifarika Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey ile devam ediyor.

Ülkemiz reklamcılık sektörünün önde gelen isimlerine kendilerine göre tüm zamanların en iyi reklamını sorduğumuz ve efsane reklamlarının hangisi olduğunu gerekçeleriyle birlikte dinlediğimiz serinin bugünkü konuğu Ozan Özüm Özbey’e göre tüm zamanlara damgasını vurmuş efsane reklam için buyurun.

Aldıkları kararlar ve ortaya koydukları işlerle kitleleri peşinden sürükleyen, toplulukların fikirlerini değiştiren ve insanlığa taze bakış açıları kazandıran isimlerin deneyimlerini izleyicilerle paylaşacakları Brand Week Istanbul’a ilişkin tüm detaylara ve etkinlik programına buradan ulaşabilirsiniz.

KÜNYE

  • Video: Mehmet Aras

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.