Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar: Burçak Günsev

MediaCat Online'ın yeni haber dizisi "Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar" Wanda Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev ile başlıyor.

24.10.2017 - 09:12 | Arzu Nilay Kocasu

Burçak Günsev'in efsane reklamı

Efsane nedir; kime, neye denir? Bir insanın, bir işin, bir düşüncenin, bir yaklaşımın “efsane” addedilebilmesi için onun ortaya çıkışından itibaren ne kadar zaman geçmesi gerekir? Yoksa efsane, insanlık tarihindeki varlığının süresinden bağımsız olarak, zihinlerde uyandırdıklarıyla mı bu mertebeye ulaşır?

Nasıl efsane olunur?

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul, bu yıl 6 – 10 Kasım tarihlerinde sektörün önde gelen isimlerini “Legends” temasıyla Zorlu PSM’de buluşturmaya hazırlanıyor. Aldıkları kararlar ve ortaya koydukları işlerle kitleleri peşinden sürükleyen, toplulukların fikirlerini değiştiren ve insanlığa taze bakış açıları kazandıran isimlerin deneyimlerini izleyicilerle paylaşacakları etkinliğe kısa süre kala ise MediaCat Online’da yeni bir haber dizisine başlıyoruz: Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar.

Ülkemiz reklamcılık sektörünün önde gelen isimlerine kendilerine göre tüm zamanların en iyi reklamını sorduğumuz ve efsane reklamlarının hangisi olduğunu gerekçeleriyle birlikte dinlediğimiz serinin ilk konuğu Wanda Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev.

İşte, karşınızda, Burçak Günsev’e göre tüm zamanlara damgasını vurmuş efsane reklam…

Brand Week Istanbul’a ilişkin tüm detaylara ve etkinlik programına buradan ulaşabilirsiniz.

KÜNYE

  • Video: Mehmet Aras

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.